Çocuklar

Çocuklar dünyayı, en iyi şekilde keşfedebilecekleri güvenli, sevgi dolu yerlerde öğrenirler.

Pluton

'da minikleriniz güvenli ellerde...

Erken çocukluk gelişimi kritik öneme sahiptir. Pluton‘da deneyimli öğretmenlerimiz ve personelimiz bu öğrenme dönemini kolaylaştırmaya yardımcı olur ve bizi de geleneksel çocuk bakım kreşlerinden ayıran şey de budur.

Helen Doron Erken İngilizce programında bebeğiniz, şefkatli ve uyumlu bir topluluk içinde, kişiselleştirilmiş ilgi sağlayacak ve her dönüm noktasında onları besleyecek bir Helen Doron Eğitmeni ile eşleştirilecektir.

Daha fazla bilgi için hazırsanız, bizi ziyaret etmenizi isteriz.

Flupe ile eğlen
(Fun with Flupe‎)

Bu ders, öğrencileri fantastik çocuk şarkıları kitabındaki bir dizi maceraya sürüklüyor. 650 kelimelik bir kelime hazinesi kazanmanın yanında doğru telaffuz ve İngilizce cümle yapısının temellerini öğrenirler. 

Fun with Flupe, genç Paul Ward'ın neşeli Granny Fix'e ve neşeli, sevimli Flupe'a tekerlemeler dünyasında yanlış giden şeyleri onarmasına yardımcı olmak için sihirli tekerlemeler kitabına atlarken maceralarını takip ediyor - üstelik sözlü İngilizce öğrenirken. Kurs, çocukların fonemik farkındalığını ve ön okuma becerilerini geliştiren 25 şarkı ve çok sayıda kafiye içerir.

Şarkıyı dinlemek ister misiniz?

pic-24

Nat ve Arkadaşları
(Nat and Friends)

Öğrencilere, dünyayı birlikte gezen Polly the Collie ve kedi Nat’i 8 eğlenceli ve özgün video ile tanıtıyor. Yolculukları boyunca çocuk klasiklerinden karakterlerle tanışıyor ve kendilerine olan güvenleriyle konuşarak sorunları çözmede, günü kurtarmada onlara yardımcı oluyor.

Bu ders yeni başlayanlar için uygundur ve İngilizce’yi özgüvenle konuşmayı öğretir. Ayrıca ders, Fun with Flupe (Flupe ile eğlence) dersini tamamlayan öğrencilerin de devam etmesine uygundur. Öğrencilere, dünyayı birlikte gezen Polly the Collie ve kedi Nat’i 8 eğlenceli ve özgün video ile tanıtıyor. Yolculukları boyunca kırmızı başlıklı kız, üç küçük domuzcuk gibi çocuk klasiklerinden karakterlerle tanışıyor ve sorunları çözmede, günü kurtarmada onlara yardımcı oluyor. Animasyon diyaloğunu tekrar tekrar duymak, pekiştirmek ve çok sayıda eğlenceli etkileşim sayesinde öğrenciler kolaylıkla İngilizce öğreniyorlar. Ayrıca, arkadaşlık, cömertlik ve şükran gibi farklı değerleri de beraberinde öğreniyorlar.

Şarkıyı dinlemek ister misiniz?

Joey ile Zıpla
(Jump with Joey)

Öğrenciler sınıfta ve evde 25 şarkı ve bir sürü oyun ve aktivite ile İngilizce öğreniyorlar. Ders, karakterlerin sihirli etkinlik kitaplarında hayat bulduğu artırılmış gerçeklik teknolojisini tanıtıyor.

Jump with Joey, 5-9 yaş arası yeni başlayanlar ya da Fun with Flupe dersini tamamlamış öğrenciler için uygundur. Bu keyifli ders, kanguru Kangoo ve yaramaz oğlu Joey’nin Storryville’deki sorunları çözmelerinde yardımcı olan Paul ve arkadaşı Millie’nin maceralarını içeren ve 12 bölümden oluşan animasyon serisidir. Tekrar tekrar duyma etkinliği, teşvik ve eğlenceli etkileşim sayesinde çocuklar 25 şarkı ve geniş bir kelime haznesinin yanında arkadaşlık ve çevreyi koruma gibi önemli değerleri öğreniyorlar. Okuma ve yazma alıştırması için bir çalışma kitabı, temel okuma becerisine sahip öğrenciler için isteğe bağlı bir fasiküldür. Jump with Joey (Joey ile zıpla), artırılmış gerçeklik teknolojisinin kullanıldığı ilk Helen Doron dersidir. Çocukların İngilizce öğrenme deneyimi, Joey ile zıpla karakterleri, sihirli etkinlik kitaplarında hayat buldukça zenginleşti. Bu eklenen özellik, önem içeren günlük ses kayıtlarını tamamlar ve öğrencilere evde dil ile eğlenceli bir etkileşim için daha fazla fırsat sunar.

Şarkıyı dinlemek ister misiniz?

pic-23

Polly okuyor ve yazıyor
(Polly reads and writes)

Bu benzersiz ders, hem sınıf içi hem de evde öğrenme materyalleri içeriyor. Sınıf içi eğitim, çocuğun ilerledikçe 8 seviyeye bölünmüş 32 etkileşimli kitabın bulunduğu indirilebilir bir okuma uygulaması ile tamamlanmaktadır.

Polly Reads and Writes hem konuşma dili olarak hem okuma hem de yazma dili olarak İngilizceyi eğlenceli ve sistematik bir şekilde öğreten eşsiz bir derstir. Yeni başlayan öğrençiler için ya da Fun with Flupe( Flupe ile eğlen), Jump with Joey ( Joey ile Zıpla) derslerini alanlar için uygundur, çocuklar İngilizce konuşmayı,okumayı ve yazmayı Polly the Collie ve Kedi Nat’in maceralarını, ve insan arkadaşları Roy ve Pearl’dan öğrenebilirler.

Sınıf içi eğitim, çocuğun ilerledikçe 8 seviyeye bölünmüş 32 etkileşimli kitabın bulunduğu indirilebilir bir okuma uygulaması olan Helen Doron Read ile tamamlanmaktadır. Bu uygulama öğrencinin sınıf içinden bağımsız bir şekilde İngilizce öğrenme becerilerini geliştirir. Etkileşimli kitaplar okuma ve yazma çalışma kitaplarına paraleldir ve öğrenciyi okuma ve yazma becerilerine teşvik eder. Çocuklar bu dersi harika bir bilgi birikimi ve arkadaşlık, azim, cömertlik ve şükran duyma gibi değerleri kazanarak tamamlar.

Şarkıyı dinlemek ister misiniz?