Bize Ulaşın

Herhangi bir sorunuz veya sorunuz varsa, lütfen iletişime geçmekten çekinmeyin.

Gazeteci Ümit Deniz Sk. No: 12, 34330
Levent-Beşiktaş/İstanbul
Tel: +90 212 270 6070
Email: [email protected]

Bize yazın!

Pluton İstanbul Etiler’de, doğrudan merkezde yer alan benzersiz bir açık oyun alanına sahiptir. Oyun alanı ekipmanı, her yaştan çocuğun her gün dışarıda oynayabilmesi için Anaokulu Hazırlık dönemindeki Bebekler için uygundur.

Okulumuz tüm okul yılı boyunca açıktır. Yaz aylarında ise okulumuz ‘yaz kampı’ adı altında farklı etkinlikler ile devam etmektedir. Tüm yıl boyunca kayıt işlemlerimiz devam etmektedir. Bizi ararsanız, programlarımız ve başlama tarihlerimiz ile ilgili detaylı bilgileri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız. Aileniz için en iyisini planlamanıza yardımcı olalım.

Evet! Merkezimiz 3 yaş ve büyük çocuklarınıza Okul Öncesi Program sunmaktadır. Okul öncesi önemli bir yıl. Programımızı, çocuğunuzun deneyiminin her alanında size tam bir güven verecek şekilde tasarladık; sağlık ve güvenlikten; okula hazır müfredata; deneyimli öğretmenlerin tam desteğine. Aynı derecede önemli olan, programımız ile çocukları anaokuluna en iyi şekilde hazırlıyoruz.

Pluton Okulları tesisinde bir çocuğun fotoğrafının çekilmesine izin verilmesi kararı ailenin takdirindedir. Bazı aileler resimlerin kesinlikle sınıf içinde kullanılmasına izin verir (örneğin, panolar vs.), bazıları resimlerin hem dahili hem de harici olarak kullanılmasına izin verir (örneğin, merkezi genel web sitemiz ve, sosyal medya hesaplarımız için) ve yine de diğerleri çocuklarının resimlerinin kullanılmasına izin vermez. Verilen izin herhangi bir zamanda geri alınabilir – istisna yok. Her durumda, haklarınıza ve kararınıza saygı duyacağız.