Kapasite Geliştirme Programı

Pluton

kapasite geliştirme programı

 “Kapasite Geliştirme Programı” ile standart eğitim vermenin ötesinde çocukları sahip oldukları kapasitede en üst düzeye çıkarmak hedeflenmiştir. 

“Hiçbir çocuk diğeri ile aynı değildir.” 

“Her çocuk başarabilir”. 

“Her çocuk fark yaratabilir.” 

temel felsefesini merkeze alarak her çocuğun bulunduğu gelişim düzeyi standardizasyonu yapılmış ölçeklerle doğru olarak tespit  edilerek  eğitim programlarının hazırlanması hedeflenmektedir. Böylece, dünyadaki değişim ve dönüşümleri anlayabilen, geniş vizyona  sahip, 21.yüzyılın fark yaratan mutlu bireylerinin yetiştirilmesi mümkün olabilecektir

Nasıl işler?

kapasite-gelistiem-programi
h-15

Motivasyon

Safety, security, and cleanliness practices that meet or exceed all state, local, and national guidelines

Asla

öğrenmek için erken değil.

Bebekler/Minikler İngilizce

3 aylıktan 4 yaşına kadar olan bebekler ve minikler için en iyi gelişimsel etkinlikler, şarkılar ve tekerlemeler yoluyla İngilizcenin temelini atıyoruz.

Çocuklar için İngilizce

Bu gruptaki çocuklar 650 kelimelik bir kelime hazinesi kazanmanın yanında doğru telaffuz ve İngilizce cümle yapısının temellerini öğrenirler.

Gençler için İngilizce

Şarkı, hikaye ve ilgi çekici etkinlikler ile gençlerin eğlenerek 1800 İngilizce kelimeyi öğrenmesi, okuma ve yazma becerilerini güçlendirmesine yardımcı olur.

Genç Yetenek 12+ (A2, B1, B2)

Bu program A2 seviyesinden başlayarak üst düzey B2 seviyesine kadar öğrencilere, kendilerini İngilizce ifade edip, bu dilde düşünmelerini sağlar.