Müfredat

Her gün, teşvik edici, zenginleştirici aktivitelerle dolu bir maceradır.

herşey

onların daha iyi bir gelecek edinebilmesi için...

Erken yaşlar çocuğunuzun gelişimi için hayati önem taşır. Helen Doron Etiler / Pluton Anaokulu, çocukların İngilizce eğitiminde küresel bir lider tarafından geliştirilen zenginleştirici, güven verici ve aydınlatıcı bir öğrenme ortamı sunuyor. Helen Doron İngilizce metodolojisi erken yaştaki çocuklara, İngilizceyi yabancı bir dil olarak öğretmede, bebeklerin ana dillerini öğrenme şeklini taklit eden bir yöntem geliştirerek devrim yaratmıştır. Özel eğitimli öğretmenlerimiz kendini ifade etme ve yaratıcılığı teşvik eden destekleyici ve korumacı bir ortam sağlamaktadır. Çocuklar, eşsiz öğrenme materyalleri, yapısal etkinlik ve oyunlar aracılığıyla İngilizce’yi kolayca ve doğal yollarla öğreniyorlar (ediniyorlar).

Çocukların potansiyelinin tamamına ulaşmasına yardım ederek öğrenmeyi hayat boyu sevmelerini sağlıyoruz. Programımız aracılığıyla, çocukların diğer herkesi, çevreyi ve toplumu önemsemesini teşvik ediyoruz. Pozitif etkileşimler ve rol yapma çocukların hassasiyetini ve sevecenliğinin gelişmesine yardım ediyor. Çocuklarımız, insanları, bilgiyi, çevreyi ve aileyi önemseyerek, manevi, fiziksel, zihinsel potansiyellerinin tamamına ulaşabiliyorlar ve daha iyi bir dünya yaratmaya yardımcı oluyorlar.

Asla

öğrenmek için erken değil.

Bebekler/Minikler İngilizce

3 aylıktan 4 yaşına kadar olan bebekler ve minikler için en iyi gelişimsel etkinlikler, şarkılar ve tekerlemeler yoluyla İngilizcenin temelini atıyoruz.

Çocuklar için İngilizce

Bu gruptaki çocuklar 650 kelimelik bir kelime hazinesi kazanmanın yanında doğru telaffuz ve İngilizce cümle yapısının temellerini öğrenirler.

Gençler için İngilizce

Şarkı, hikaye ve ilgi çekici etkinlikler ile gençlerin eğlenerek 1800 İngilizce kelimeyi öğrenmesi, okuma ve yazma becerilerini güçlendirmesine yardımcı olur.

Genç Yetenek 12+ (A2, B1, B2)

Bu program A2 seviyesinden başlayarak üst düzey B2 seviyesine kadar öğrencilere, kendilerini İngilizce ifade edip, bu dilde düşünmelerini sağlar.