Bebekler / Minikler

Bebeğiniz size en önemli bilgiyi verecektir. Bebeğinizin gelişmesi ve büyümesi için olağanüstü bir yer

Pluton

'da minikleriniz güvenli ellerde...

Erken çocukluk gelişimi kritik öneme sahiptir. Pluton‘da deneyimli öğretmenlerimiz ve personelimiz bu öğrenme dönemini kolaylaştırmaya yardımcı olur ve bizi de geleneksel çocuk bakım kreşlerinden ayıran şey de budur.

Helen Doron Erken İngilizce programında bebeğiniz, şefkatli ve uyumlu bir topluluk içinde, kişiselleştirilmiş ilgi sağlayacak ve her dönüm noktasında onları besleyecek bir Helen Doron Eğitmeni ile eşleştirilecektir.

Daha fazla bilgi için hazırsanız, bizi ziyaret etmenizi isteriz.

Bebek için en iyi başlangıç
(Baby’s Best Start)

Baby’s best start, dünyanın dört bir yanından farklı ritimler ve stillerle 24 özgün şarkıyla bebeğinize ana dili olarak İngilizce öğretmeye başlayın.

Bu 7’si 1 arada olan ders ebeveyn/çocuk arasındaki bağı destekler. Bebeklerde ; İngilizce, sosyal gelişim, temel okuma becerileri, müzik ve ritim, beyin gelişimi, fikizsel gelişimi gibi beceriler ön plana çıkar. Ayrıca ebeveynler çocukların erken eğitimine dair birçok yararlı bilgi edinerek kendilerini geliştirebilirler.

Şarkıyı dinlemek ister misiniz?

Küçük çocuklar için en iyi başlangıç
(Toddlers Best Start)

15 aylıktan 3 yaşa kadar çocuklar, çok sayıda tekerlemeler ve dünyanın dört bir yanından müzik stilleriyle 28 özgün şarkı aracılığıyla İngilizce konuşmayı öğreniyorlar.

Sınıf konuşmaları, eğlenceli öğrenme etkinlikleri ve oyunlar ile dolu olan Toddler’s Best Start büyüleyici ansiklopedik bilgiler öğretir, ince ve kaba motor beceriler geliştirir ve erken matematiksel düşünmeyi teşvik eder. Ayrıca, kurs isteğe bağlı olarak erken okuma aktiviteleri de sunar.

Şarkıyı dinlemek ister misiniz?

Bebek Ejderha
(It’s a Baby Dragon )

Bebek Ejderha, İngilizce’ye eğlenceli ve müzikli bir giriştir. Çocuklar ana dilleri gibi konuşmayı öğrenirken bunu daha kolay ve doğal yolla yapmayı öğrenirler.

ItsABabyDragon-1

2 ila 4 yaş arasındaki genç öğrenciler için, Bebek Ejderhası (it’s a baby dragon) İngilizce’ye eğlenceli, müzikli bir giriştir. Büyüleyici bir animasyon serisinde, Sam, Prens, Fluffy, Kedi ve Didi, ejderha temel İngilizce’yi eğlenceli bir şekilde tanıtır. Tekrarlanan işitme, olumlu pekiştirme ve canlı etkileşim sayesinde çocuklar, ana dillerini öğrendikleri gibi kolayca ve doğal olarak konuşmayı öğrenirler. Erken okuma bu kursun isteğe bağlı bir özelliğidir. It’s a Baby Dragon hem küçük yaştaki öğrencilere giriş dersi olarak hem de bebekler için veya küçük çocuklar için en iyi başlangıç sınıfını tamamlayanlar için iyi bir devam dersi niteliğindedir.

Şarkıyı dinlemek ister misiniz?

Asla

öğrenmek için erken değil.

Bebekler/Minikler İngilizce

3 aylıktan 4 yaşına kadar olan bebekler ve minikler için en iyi gelişimsel etkinlikler, şarkılar ve tekerlemeler yoluyla İngilizcenin temelini atıyoruz.

Çocuklar için İngilizce

Bu gruptaki çocuklar 650 kelimelik bir kelime hazinesi kazanmanın yanında doğru telaffuz ve İngilizce cümle yapısının temellerini öğrenirler.

Gençler için İngilizce

Şarkı, hikaye ve ilgi çekici etkinlikler ile gençlerin eğlenerek 1800 İngilizce kelimeyi öğrenmesi, okuma ve yazma becerilerini güçlendirmesine yardımcı olur.

Genç Yetenek 12+ (A2, B1, B2)

Bu program A2 seviyesinden başlayarak üst düzey B2 seviyesine kadar öğrencilere, kendilerini İngilizce ifade edip, bu dilde düşünmelerini sağlar.