çocuğunuz için bir

Program

seçin!

Bizim

ailelere sözümüz.

Pluton’da çocukluğun değerli bir zaman olduğunu biliyoruz. Çocukluğun zevklerini yakalayan, her çocuğun bireysel büyümesini ve gelişimini besleyen, okulda ve hayatta başarının önünü açan ortamlar ve deneyimler sağlamanın bizim sorumluluğumuz olduğuna inanıyoruz.

Bizim

farkımız...

Üç aylık bebeklerden itibaren genç çocuklara kadar kurslarda sadece İngilizce konuşmaya odaklanılmıştır. İleriki yaşlarda okuma ve yazma, drama programları da bu eğitimin bir parçası olmaktadır. Pluton sınıflarında, eğlenceli arkadaşlık ortamında öğrenme arzusu ve cesareti görebilirsiniz.

Tüm Aileye Destek

Düşünceli ve özenle tasarlanmış merkezimiz, programlar ve planlamalar - tümü hem çocukların hem de ebeveynlerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur.
Devamını öğren!

İlham Veren Öğretmenler

Eğitimimizden ve sürekli desteğimizden yararlanan, tamamen öğretim kariyerleriyle uğraşan, kendini işine adamış erken çocukluk uzmanları.
Devamını öğren!

Eğitimde Kanıtlanmış Yaklaşım

Çocuklara sadece öğrenmeleri için değil, kendi başlarına düşünmeleri için de ilham vermek için deneyimli eğitimciler tarafından tasarlanan araştırma odaklı müfredat.
Devamını öğren!

Çocuğunuzun geleceğine yatırım yapın.​

Eğitimin bir yatırım olduğunu biliyoruz. Oranlarımızı, profesyonel eğitimler, program geliştirme, ekipman ve kaynaklar ve bakım standardımız için gereken rekabetçi öğretmen tazminatı ve faydaları ile aileler üzerindeki etkiyi dengelemek için özenle belirledik.

Sağlıklı beslenme

Çocukların, küçükken hayat boyunca yiyecek tercihlerini ve davranışlarını şekillendirdiği açıktır. İyi beslenmek çocukların, yetişkinlerdeki gibi ilerideki sağlıklarını etkileyecek dirençli vücutlarına ve sağlıklı düşüncelerine yardımcı olur.

Öğrenme ve gelişmeye yardımcı olacak ideal bir yeme programını içermesi, genellikle eğitim ortamlarında ihmal edilir, fakat Pluton Anaokulunda, biz bunun öğrenme ortamının tamamlayıcı parçası olduğunu düşünüyoruz.

Çocuklara verdiğimiz yiyecek, onların vücudunun gelişmesi ve büyümesi için gıda ve besin sağlamaz, aynı zamanda ruh hali, konsantrasyon ve öğrenme yeteneği kontrolü mekanizmasını da etkiler.

pic-30